Hilti & KırıcıRtrmaxRtrmax Rtm226 800 W Elektropnömatik Kırıcı Delici 3 kg
Hilti & KırıcıRtrmaxRtrmax Rtm226 800 W Elektropnömatik Kırıcı Delici 3 kg

Rtrmax Rtm226 800 W Elektropnömatik Kırıcı Delici 3 kg (TM001235)

Marka : Rtrmax
Fiyat : ₺3.159,99(KDV Dahil)
Toplam Stok Adedi : 0

Rtrmax Rtm226 800 W Elektropnömatik Kırıcı Delici 3 kg


Pnömatik Mekanizma

Profesyonel bir deneyim kazandıran kırıcı delici matkap son teknolojisi sayesinde tamir veya tadilat işlemlerinde ultra konfor sunar. Pnömatik çalışma mekanizmasına sahip delici matkap ürünü yüksek devir hızına sahiptir.


Tek Hamle

Kırıcı delici matkabın farklı uç takımı sayesinde beton duvardan dış mekan duvarlarına kadar her alanda etkili bir işlem gerçekleştirilebilir. Kullanıcılar matkaba tek bir hamle ile uçları takarak profesyonel bir deneyim sahibi olabilir.


Dönme Ayarı

Konforlu bir kullanım katan sağ ve sola dönme ayarı kullanıcılar tarafından güvenle deneyimlenir. Dönüş kabiliyeti sayesinde her alanda etkili sonuçlar yaratan delici matkap sayesinde beklentiler en iyi şekilde karşılanabilir.Kullanım Fonksiyonu

Yaklaşık 3 farklı ayarda kullanıma uygun hız ve güç özelliği sayesinde kullanıcılar dilediği ayarı matkap üzerinden kolayca seçebilir. En zorlu alanlarda bile delici matkabın yüksek devir gücü duvarlarda delik açma işlemlerini kusursuz bir şekilde yerine getirir.


Güçlü Tutuş

Kauçuk kaplama tutma kolu sayesinde tüm kullanıcı tipleri ürünü güvenle kavrar. Sap yerinin ergonomik yapısı sayesinde tamir veya tadilat işlemleri kusursuz bir şekilde gerçekleştirilerek benzersiz bir deneyim yaşanır.


Darbe Sayısı

Tüm kullanıcı tipleri için kusursuz bir deneyim yaratan kırıcı delici matkabın delme kapasitesi Beton 26mm – Ahşap 30mm – Metal 13mm olarak ekstra konfor sağlarken 3J darbe gücü ile 0-5500 darbe/dk özelliği etkili bir şekilde kullanılabilir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR