2003 yılında “müşterilerinin ihtiyaç duydukları hizmet ve ürünleri tek bir çatı altında toplayarak, tek noktadan çözümler üretmek” ilkesiyle yola çıkan Hedef Ticaret, geçen süreçte ilimiz ve tüm Türkiye’ye, en kaliteli hizmeti sunan firmalardan biri olmayı başarmıştır.

Hızlı ve etkin çözümler sunarak, pratik bilgimizi en etkin biçimde aktararak, hizmet sonrasında da yakından destek vererek çalışmayı vizyon olarak belirlemiştir.

Hizmet verdiği alanlarda ulusal ve uluslarası markaların bayiliğini üstlenerek sektöre yeni bir soluk, yenilikçi ve bütüncül bir bakış açısı getirmektedir.

Aktif faaliyete geçtiği günden bu yana her yıl katlanarak büyümektedir.

İnsana dayalı iş yapan, bütün personeli gülen, işini coşku ve heyecanla yapan bir şirkettir.

116 kişilik ekibi ile hizmet operasyonunu sürdüren ve sürekli Ar-Ge politikası ile kendi altyapı yatırımlarını yöneten Hedef Ticaret, bölgemizde sürekli olarak inovasyonlar getiren bir firma olmuştur. 2018 yılında faaliyete geçen ciftciburada.com e-ticaret sitesiyle tüm ülkemizdeki çiftçilerimizin yanında olmuştur. hedefyapimarket.com.tr e-ticaret sitesiyle ise kaliteli ve uygun bir biçimde yapı market ürünlerini tüm ülkeye hızlı bir şekilde ulaştırarak müşteri güvenini kazanmıştır.

“Başarı ölçütünü yalnızca, ciro olarak görmüyorum. Baş döndürücü hizmet sağlayan, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde oluşturan ve sürdüren bir şirket olarak görüyorum. Şirketimize güven duyan herkese teşekkür ederim”

 

Türkiyenin dört bir yanındaki çiftçilerimize ürün gönderek onlara tarım işlerinde elimizden gelen yardımı yapmayı amaç edindik.....