2003 yılında “müşterilerinin ihtiyaç duydukları hizmet ve ürünleri tek bir çatı altında toplayarak, tek noktadan çözümler üretmek” ilkesiyle yola çıkan Hedef Ticaret, geçen süreçte ilimiz ve tüm Türkiye’ye, en kaliteli hizmeti sunan firmalardan biri olmayı başarmıştır.

         Hızlı ve etkin çözümler sunarak, pratik bilgimizi en etkin biçimde aktararak, hizmet sonrasında da yakından destek vererek çalışmayı vizyon olarak belirlemiştir. Hizmet verdiği alanlarda ulusal ve Uluslarası markaların bayiliğini üstlenerek sektöre yeni bir soluk, yenilikçi ve bütüncül bir bakış açısı getirmektedir. Uzun yıllar perakende sektöründe edinmiş olduğumuz deneyim birikimiyle, çiftçilerimizin ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılama noktasında, yerel bölgemiz dışına taşıp, ulusal çapta hizmet verme arayışımız doğrultusunda ortaya çıkmıştır. Kurumsal anlamda her platformda online olmak gerektiğini düşüncesiyle, Türkiye’nin en iyi ve en büyük Online Tarım Marketini açmak amacıyla www.ciftciburada.com sitemizi kurduk.

       Online Tarım Marketi olma yolunda ilerlerken önceliğimiz; sitemizin kullanışlığı, güvenliği ve müşteri memnuniyetidir. ciftciburada.com olarak tarıma dair her şeyi aynı çatı altında topladık. Müşterilerimize iade seçeneği ile %100 güvenli alışveriş ortamı sunan ciftciburada.com sitesinde üye olma zorunluluğu olmadan tüm ürünlere göz atabilme, üye olarak modayı ve en güncel trendleri yakından takip edebilmeleri olanağını sunmaktayız. ciftciburada.com sadece alışveriş sitesi değildir. Oluşturduğumuz blog sayfası içerisinde; tarıma dair güncel bilgiler, hava durumu ve danışmanlık gibi hizmetlerimiz de bulunmaktadır.

 

Mersis                     : 0068 0675 3920 0017

Müşteri Hizmetleri : 0 549 502 09 99

E- Posta                 : destek @ ciftciburada.com.tr