Cila & Vernik POLİSANPolisan Politex Cam Cila Parlak 2.5 L
Cila & Vernik POLİSANPolisan Politex Cam Cila Parlak 2.5 L

Polisan Politex Cam Cila Parlak 2.5 L (TM017705)

Marka : POLİSAN
Fiyat : ₺565,99(KDV Dahil)
Toplam Stok Adedi : 22
Polisan Politex Cam Cila Parlak 2.5 Lt

POLİSAN POLİTEX CAM CİLA PARLAK

Tek komponentli üretan alkid esaslı, hava kürlenmeli, sararmayan, çizilmeye karşı dirençli, kolay uygulanabilen, yüksek kaliteli, parlak parke verniğidir. Ev, ofis, spor salonu gibi parkenin kullanıldığı her mekâna uygun, ahşap zeminler, merdivenler, lambriler gibi her cins ahşap üzerine uygulanabilen, son derece sert ve elastik, bir vernik olup, çizilme ve aşınmaya karşı çok dayanıklıdır. Uygulandığı yüzeyde su, deterjan, alkol, yağ, çay, meyve suyu gibi pek çok aşındırıcı maddeye karşı film oluşturur. Asitler, alkoller gibi kimyasal maddelere karşı olan dayanıklılığı nedeniyle mutfak ekipmanları, barlar, servis arabaları gibi yerlerde güvenle kullanılır.

Yüzey Hazırlığı ve Uygulama Şekli: Yeni döşenmiş ve rutubetini kaybetmiş parkelere; Polisan Selülozik Dolgu Verniği ile astarlanıp sistre ve zımpara yapıldıktan sonra tozları alınıp uygulama yapılmalıdır. Mum cila ile cilalanmış eski parkeler ise sistre yapılıp, eski vernikten çok iyi temizlenmeli, Polisan Selülozik Dolgu Verniği ile astarlandıktan sonra sistre ve zımpara yapılıp tozu alındıktan sonra cilalanmalıdır. Parkeler arasındaki boşlukların zımpara talaşı ve parke verniği ile yapılacak macun ile doldurulması önerilir. Uygulama öncesi ve uygulama esnasında kutu iyice karıştırılmalıdır. Katlar arasında en az 12 saat beklenerek 2 veya 3 kat halinde uygulanır.

İnceltme / Karışım Oranı: Kullanıma hazırdır.

Önerilen Uygulama Miktarı : Ahşabın emiciliğine bağlı olarak tek katta 15 m²/L.

Kuruma Süresi: 20°C sıcaklıkta, %50 bağıl nem oranında tam kurumasını 12 saatte tamamlar. Maksimum 7 günde fiziksel ve kimyasal dayanıklılığını kazanır.

Önerilen Uygulama Aparatları: Fırça veya rulo.

Ambalaj: 0​.75L

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR