Tilki KuyruğuMAX EXTRAMax Extra Mx4539 Tilki Kuyruğu 710 W
Tilki KuyruğuMAX EXTRAMax Extra Mx4539 Tilki Kuyruğu 710 W

Max Extra Mx4539 Tilki Kuyruğu 710 W (TM026405)

Marka : MAX EXTRA
Fiyat : ₺1.872,99(KDV Dahil)
Toplam Stok Adedi : 6

Max Extra Mx4539 Tilki Kuyruğu 710 W

Kesim yapmak için ideal niteliklere sahip olan Max Extra MX4539 tilki kuyruğu 710 W ile birlikte açık ve kapalı alanlarda işlerinizi yerine getirebilirsiniz. Farklı maddelerde kullanılabilmeye uygun yapısıyla fonksiyonellik yaratan bu ürün, ahşaptan metale kadar geniş bir alanda tam verim sağlayarak size zaman kazandırır. Aynı zamanda güvenli bir kullanım deneyimi için de uygun nitelikler taşıyan tilki kuyruğu testere, kavrama kolaylığı yaratan özel tasarımıyla beğeninizi kazanır. Ürünün gövdesinin kayma sorununu önlemeye yardımcı dizaynı ve tutacak kısmının ergonomik yapısı size tam verim sağlar. Tutacak kısmında yer verdiği tetik düğmesi ile de verimini arttıran bu ürün, makinenin ne zaman çalışıp ne zaman durması gerektiğini anında kontrol edebilmeniz için elverişlidir. Yumuşak tetik bölümü sayesinde kesme makinenizi rahatça kontrol ederek hassasiyet oranı yüksek kesimler yapabilirsiniz. Sağlam gövde yapısını güçlendiren kaplamaları ile de kullanıcılarını memnun eden tilki kuyruğu testere, darbelere ve tozlanmaya karşı üstün koruma yaratmayı başarır.

Hafif ve İşlevsel Max Extra MX4539 Kesme Makinesi

  • Gövde ağırlığının düşük olması ile kullanıcılarının konforunu maksimum düzeye çıkaran Max Extra tilki kuyruğu, taşıma ve yönlendirme gibi konularda size verim kazandırır.
  • Bıçak yuvasının pratikliği ile de kesim işlemlerini kolaylaştıran tilki kuyruğu, saniyeler içerisinde ürünün bıçağını takıp çıkarabilmenizi sağlar.
  • Sahip olduğu bıçağın son derece dayanıklı materyallerin kullanılmayla üretilmiş olması, Max Extra MX4539 tilki kuyruğu testereyi uzun süreli şekilde değerlendirebilmeniz için elverişli bir yapı yaratır.
  • Ürünün keskin bıçağı paslanmaya karşı koruma sağlayan yapısı sayesinde farklı maddeleri keserken başarılı sonuçlar elde edebilmenizi sağlar.
  • Kompakt tasarımıyla kullanıcılarından tam not alan Max Extra tilki kuyruğu, aracınızla iş yerinize giderken rahatça taşıyabilmeniz için dar hatlarla üretilmiştir.

710 W Güç Sağlayan Max Extra MX4539

Motor performansı ile göz dolduran tilki kuyruğu testere, 710 W güç üreterek kullanıcıları için üst düzey verimlilik yaratır. Aynı zamanda düşük gürültü oranı özelliği ile de kullanışlılığını arttıran bu kesim ürün, kulaklarınızı ve çevrenizi rahatsız etmeden işlerinizi gerçekleştirebilmeniz için ideal bir seçenektir. Motoru düşük vibrasyon oranına sahip olduğu için tilki kuyruğu testereyle hassas noktalarda detaylı kesimler gerçekleştirebilirsiniz. Kavisli ve yuvarlak kesimleri daha başarılı şekilde gerçekleştirebilmek için de yararlanabileceğiniz Max Extra MX4539 tilki kuyruğu ile beraber şablonlara uygun şekilde çeşitli maddeleri biçimlendirebilirsiniz. Dakikada 2800 devir sağlaması ile de fark yaratan bu ürün, oldukça verimli bir kullanım deneyimi sağlayarak kesim işlemleri için harcadığınız süreyi kısaltır. Kısa bir sürede tam güce ulaşarak kesim yapan testere, kestiği maddelerin çevreye dağılmasını önlemeye yardımcı bıçağa sahiptir.

Max Tilki Kuyruğu ile Derin Kesimler Yapın

Kullanıcılarına metalde ve ahşapta tam verim sağlayan Max Extra MX4539 tilki kuyruğu testere, derin kesimler yapabilmeniz için özel olarak üretilmiştir. Ahşap malzemelerde 115 mm’ye kadar olan derinliklere ulaşabilmenizi sağlayan bu ürün, odundan mobilya parçalarına kadar çok sayıda ürünü kolayca bölebilmenize olanak tanır. Demir materyalleri kesebilmeniz için de elverişli olan tilki kuyruğu, 5 mm’ye kadar olan derinliklerde demir maddeleri bölebilmenize izin verir. Aynı zamanda metal boru kesimi de yapabilen bu marifetli ürün, 600 mm’lik derinliğe kadar olan metal boruları parçalara ayırabilmeniz için elverişlidir. Kesim kararlılığı yaratan motoru ve bıçağı sayesinde makinenizle hatasız şekilde çeşitli maddeleri parçalayabilirsiniz. Böylece evinizde, iş yerinizde ya da atölyede zaman ve hız kazanara işlerinizi yerine getirebilirsiniz. 2.3 kilogram ağırlığındaki kesme makinesi, sağ ya da sol elinizle kullanabilmeniz için ideal bir yapı taşır.


Max Extra MX4539 Tilki Kuyruğu 710 W

710 Watt 0-2800 Dev/Dak

Elektronik Devir Hareket uzunluğu: 20 mm

Ağırlık 2,3 Kg

Kesme Kapasitesi : Ahşap: 115mm Demir: 5mm Metal Boru: 60mm

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR