Ahşap ve Metal BoyalarıIsonemİsonem Hobby Paint Su Yeşili 350 Cc
Ahşap ve Metal BoyalarıIsonemİsonem Hobby Paint Su Yeşili 350 Cc

İsonem Hobby Paint Su Yeşili 350 Cc (TM023641)

Marka : Isonem
Fiyat : ₺123,99(KDV Dahil)
Toplam Stok Adedi : 8

İsonem Hobby Paint Su Yeşili 350 Cc

HOBİ BOYASI

ISONEM HOBBY PAINT tüm yüzeylere mükemmel yapışma özelliğine sahip, su bazlı, akrilik esaslı, sağlığa zararlı herhangi bir madde içermeyen, son derece dayanıklı yeni nesil bir boyadır. Her türlü ahşap yüzeye mükemmel yapışmasının yanı sıra, mobilya, seramik, porselen, kumaş, deri, duvar, taş, kâğıt, karton gibi yüzeylerde yüksek kapatıcılık ve dekoratif bir görünüm sağlar. İç ve dış tüm mekânlarda kullanıma uygundur. Uygulama sonrası bıraktığı parlak görünüm sayesinde ilave bir vernik uygulaması gerektirmez. Yapısı gereği uygulama esnasında yüzeyde mükemmel yayılırken gerekli düzeltmeler için kullanıcıya istenen süreyi tanır.

ÖZELLİKLERİ

• Mükemmel örtücülüğe sahiptir.

• Fırça izi bırakmaz, pürüzsüz bir lm tabakası bırakır.

• Mükemmel yapışma özelliğine sahiptir.

• Akışkan ve dayanıklıdır.

• Kir tutmaz, nemli bez ile kolayca temizlenebilir.

 

Yüzey hazırlığı : Uygulama yapılacak yüzeyin mutlaka temiz olması gereklidir. Yüzey tüm toz, kir, yağ gibi boyanın yüzeye tutunmasını azaltacak tüm etmenlerden arındırılmış olmalıdır. Uygulama öncesi herhangi bir astar kullanımı gerektirmez ancak fayans, seramik gibi parlak ve pürüzsüz yüzeylerde yüzeye tutunmayı attırmak için boyanın kendisinin sulandırılarak astar olarak uygulanması önerilmektedir. Astar uygulaması için boyanın sulandırma oranı “1 birim boya - 1 birim su” şeklindedir. Metal yüzeylerde uygulama yapılacak ise korozyon oluşumunun önüne geçilmesi için yüzeyin antikorozif astar ile astarlanması önerilmektedir.

Uygulama Metodu: ISONEM Hobby Paint ambalajı açıldıktan sonra homojen kıvam elde edilinceye kadar karıştırılır. Gerekli ön hazırlığı yapılmış yüzeye ürün inceltilmeden 2 veya 3 kat halinde, ipek fırça, ipek rulo, kadife rulo veya sünger rulo ile uygulanır. İkinci kat uygulaması ilk kat kuruduktan sonra yapılarak boya uygulaması tamamlanır. Doğrudan suya maruz kalacak alanlarda boyanın koruma altına alınması önerilmektedir. Daha detaylı bilgi için firmamız ile iletişime geçiniz.

SARFİYAT: 100 - 200 g/m²

AMBALAJ: 350 mL Plastik kutu

RAF ÖMRÜ: Orijinal, açılmamış ve hasar görmemiş amblajlarda depolandığı takdirde üretim tarihinden itibaren 24 ay kullanıma uygundur.

DEPOLAMA KOŞULLARI: Kuru ve serin ortamda, ambalaj kapakları sıkıca kapalı olacak şekilde depolayınız.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR