Bitki BesinleriGentaGenta Ortanca Ve Açelyalar İçin Sıvı Besin 500ml
Bitki BesinleriGentaGenta Ortanca Ve Açelyalar İçin Sıvı Besin 500ml

Genta Ortanca Ve Açelyalar İçin Sıvı Besin 500ml (TRM000110)

Marka : Genta
Fiyat : ₺85,99(KDV Dahil)
Toplam Stok Adedi : 0

Genta Ortanca Ve Açelyalar İçin Sıvı Besin 500ml

Bahçe ve saksıların gözdesi ortancalar ve açelyalarınızın göz alıcı renklerini ve sağlıklı yapılarını korumaları için Genta’nın özel olarak geliştirdiği Ortanca ve Açelyalar için Sıvı Gübresini mutlaka kullanın. Saksı ve bahçenizdeki ortanca, açelya, ormangülü, kamelyalarınızda kullanabileceğiniz, düzenli uygulama isteyen bitki besinidir. Ortanca, açelya ve orman gülleri asidik toprak severler ve bu bitkiler toprakta asit olmadan iyi renk almaz ve kimi zamanda çiçeklenemezler. Asidik toprak bu bitkiler için çok önemlidir ve çiçeklerine renk veren, bitkinin sağlıklı gelişimini sağlayan maddedir. Ortanca, rododendron, açelya, kamelya ve asit seven bütün çiçekleriniz için özel olarak hazırlanmış olan Genta sıvı gübre artık çiçeklerinizin özel ihtiyaçlarını karşılayarak çiçeklerinize renk katacak ve uzun süre çiçekli kalmasını sağlayacak. Kullanım Şekli Sprey yardımı ile yapraklara ya da sulama suyu ile doğrudan saksı toprağına vererek kullanabilirsiniz.
1 kapak 2 litre temiz suyla karıştırılır ve uygulama yapılır. İster yapraktan ister doğrudan toprağa uygulanarak kullanılır.
Mart - ekim ayları arasında hafta da bir, kasım - şubat ayları arasında ise ayda 1 kez vermeniz yeterlidir. Uygulama sonrasında daha dolgun, sağlıklı ve renk kalitesi yüksek güller elde edebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR