Çit & Tel ÜrünleriFermo ElitFermo F-1
Çit & Tel ÜrünleriFermo ElitFermo F-1

Fermo F-1'' Kümes Teli 150 cm (30M2) (01.ORG.33)

Marka : Fermo Elit
Fiyat : ₺885,99(KDV Dahil)
Toplam Stok Adedi : 6

Fermo F-1" Kümes 150 cm (30M2)

 

Ürün StandardıTS EN 10223-2
Hammadde StandartlarıTS EN 10244-2
Kullanılan MalzemeSıcak Daldırma Galvanizli Çelik Tel
Gergi Tel Çapı0.60mm (±0.05mm)
Göz Aralığı1"
Yükseklik1m - 1.2m - 1.5m - 2m
Uzunluk20m
 
Altıgen örgü biçiminde kümes teli olarak kullanılan bu ürünler muadillerine göre fiziki özelliklerinden ötürü sağlamlık göstermektedir. Özel karışım galveniz kaplı ve pvc kaplı olarak kullanılırlar. Göz aralığına ve tel kalınlığına göre farklılık gösterseler de esas olan çitin ağırlığı veya şekli değil mukavemetidir. Dünya’daki en ekonomik ve en sağlam çit ürünleri altıgen biçimindedir.

Kümes Tel Örgüler;

  • İleri teknoloji makinalarda üretimi sağlanan altıgen çitler ve kümes telleri Dünya çiftçilerinin vazgeçilmezidir. Yurt içi ve yurt dışı satışlarını ihtiyat duyulan bahçe çitine göre belirleyip sevk etmekteyiz.
  • Teknik olarak ilk defa çelik halat mantığındaki tel örgüyü ortaya çıkaran firmamız altıgen tel örgünün mukavemetini son derece artırmıştır
  • Ters burgu olması bahçe çitinin direncini artırmakta ve çözülmesini engellemektedir
  • Gergi bölümlerini kalınlaştırarak hem bahçe telinin mukavemeti artırılmış aynı zamanda çit yapımı için daha doğru bir ürün elde edilmiştir.
  • Aynı zamanda sanayi ürünü olaraktan kullanılan altıgen tel örgü ve kümes tellerinde son derece başarılı olan kuruluşumuz. Eşi benzeri görülmeyen kalitede kümes teli dokumakta bu konuda taş yünü imalatçılarının vazgeçilmezi haline gelmektedir. Dünyanın en iyi makinalarından üretilen galvanizli tellerden üretilen bu altıgen biçimindeki bahçe çitleri ve kümes tellerinin kalitesi bugün dünyanın pek çok kurum ve kuruluşu tarafından tescillenmiş ve referans edilmiştir.
  • Kullanım Alanları:Kümes Teli; sıva altı teli ve izolasyon sektöründe kullanılır. 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR