Çit & Tel ÜrünleriFermo ElitFermo F-1
Çit & Tel ÜrünleriFermo ElitFermo F-1
Çit & Tel ÜrünleriFermo ElitFermo F-1

Fermo F-1" Kümes Teli 150 cm 30 M2

Teknik Özellikler:
Hammadde Standardı TS EN 10244-2
Kullanılan Malzeme Sıcak Daldırma Galvanizli Tel
Tel Çapı 0.60mm (±0,lDmm)
Göz Aralığı 1" (3 cm)
Yükseklik: 150 cm
Uzunluk 30 m2
 

Altıgen örgü biçiminde kümes teli olarak kullanılan bu ürünler muadillerine göre fiziki özelliklerinden ötürü sağlamlık göstermektedir. Özel karışım galveniz kaplı ve pvc kaplı olarak kullanılırlar. Göz aralığına ve tel kalınlığına göre farklılık gösterseler de esas olan çitin ağırlığı veya şekli değil mukavemetidir. Dünya’daki en ekonomik ve en sağlam çit ürünleri altıgen biçimindedir.

Kümes Tel Örgüler;
İleri teknoloji makinalarda üretimi sağlanan altıgen çitler ve kümes telleri Dünya çiftçilerinin vazgeçilmezidir. Yurt içi ve yurt dışı satışlarını ihtiyat duyulan bahçe çitine göre belirleyip sevk etmekteyiz.
Teknik olarak ilk defa çelik halat mantığındaki tel örgüyü ortaya çıkaran firmamız altıgen tel örgünün mukavemetini son derece artırmıştır
Ters burgu olması bahçe çitinin direncini artırmakta ve çözülmesini engellemektedir
Gergi bölümlerini kalınlaştırarak hem bahçe telinin mukavemeti artırılmış aynı zamanda çit yapımı için daha doğru bir ürün elde edilmiştir.
Aynı zamanda sanayi ürünü olaraktan kullanılan altıgen tel örgü ve kümes tellerinde son derece başarılı olan kuruluşumuz. Eşi benzeri görülmeyen kalitede kümes teli dokumakta bu konuda taş yünü imalatçılarının vazgeçilmezi haline gelmektedir. Dünyanın en iyi makinalarından üretilen galvanizli tellerden üretilen bu altıgen biçimindeki bahçe çitleri ve kümes tellerinin kalitesi bugün dünyanın pek çok kurum ve kuruluşu tarafından tescillenmiş ve referans edilmiştir.
Kullanım Alanları:Kümes Teli; sıva altı teli ve izolasyon sektöründe kullanılır.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR