Otomobil AksesuarlarıWÜRTHWÜRTH QUICK FRESH PURE (ARAÇ IÇI TEM)100ML 997644
Otomobil AksesuarlarıWÜRTHWÜRTH QUICK FRESH PURE (ARAÇ IÇI TEM)100ML 997644

WÜRTH QUICK FRESH PURE (ARAÇ IÇI TEM)100ML 997644 (TM000424)

Marka : WÜRTH
Fiyat : ₺101,30(KDV Dahil)
Toplam Stok Adedi : 11
Würth Araç İçi Tazeleme Spreyi Quıck Fresh 100 Ml

Üstün Alman teknolojisi ile üretilen Würth Araç İçi Tazeleme Spreyi Quıck Fresh 100 Ml, yeni nesil formülüyle aracınızın içini temizler ve kokusunu tazeler. 100 ml'lik ufak ve kullanışlı aerosol ambalajıyla sunulan ürünün uygulanması son derece kolaydır.

Würth Araç İçi Tazeleme Spreyi Quıck Fresh Özellikler 

  • Würth’ün yeni nesil Kena bionics formülüne sahip araç içi tazeleme spreyi, klima tesisatına bağlı olan havalandırma kanallarında ve aracın iç mekânında bakterilerin ve mantarların neden olduğu kötü kokuları güvenli bir şekilde yok eder.
  • İçeriğinde bulunan antibakteriyel gümüş iyonları, kötü kokuların yeniden oluşmasını engellemenin yanı sıra alerjik reaksiyonlara karşı da yüksek koruma sağlar.
  • Araç içi tazeleme spreyi su bazlı bir üründür, silikon ve AOX içermez. Ürün, aracınızın içinde uzun süre kalıcı tazelik kokusu oluşturur.
  • Tesisatta ve aracın içerisinde herhangi bir demonte işlemi yapmanızı gerektirmeyen ürün, her araç tipinde aynı şekilde ve kolayca  uygulanabilir.

Öne Çıkan Teknik Detaylar

  • Miktarı: 100 ml
  • Kullanılacağı Alan: Araç İçi Tazeleme
  • Kullanım Şekli: Sprey 

Marka Hakkında 

Würth, tüketicilerden gelen tüm taleplere yenilikçi çözümler üreten başarılı bir marka olmanın yanı sıra bağlantı elemanları ve profesyonel kullanım için montaj malzemeleri ticaretinde uzman olan bir firmadır. Würth'ün temel ürün programını 125.000’den fazla yüksek kaliteli ürün oluşturur.

Uygulama Önerileri 

100 ml aerosol kutusunda sunulan Würth araç içi spreyini uygulamadan önce iyice çalkalayın. Aracınızın klimasını kapatarak havalandırmayı iç sirkülasyona getirin. Fanı maksimumda ve en soğuk ayarda çalıştırın. Spreyi aracın içinde merkezi bir konuma yerleştirerek püskürtme düğmesine basın ve hemen arabadan çıkarak kapıları kapatın. Kutu da bulunan sprey birkaç saniye içerisinde kendiliğinden tamamen boşalacaktır. 10 dakika boyunca kapıları kapalı tutarak ürünün işlevini yerine getirmesini bekleyin. Daha sonra kapıları açarak aracınızı havalandırabilirsiniz. 


Ürün: Würth Araç İçi Tazeleme Spreyi - 100ml 

Würth’ün yeni nesil KENA® bionics formüllü Araç İçi Tazeleme Spreyi, klima tesisatına bağlı havalandırma kanallarında ve araç iç mekanında bakteri ve mantarlar nedeniyle oluşan rahatsız edici kokuları güvenli şekilde yok eder. İçeriğindeki antibakteriyel gümüş iyonları kokuların yeniden oluşmasını engellerken, aynı zamanda alerjik reaksiyonlara karşı da koruma sağlar. Ürün, uzun süre kalıcı tazelik kokusu verir. Tesisatta ve araç içinde herhangi bir demonte işlemi gerektirmeyen ürün, her araç tipinde aynı şekilde uygulanır. Küçük ambalajlı ve kullanışlıdır. Würth Araç İçi Tazeleme spreyi AOX ve silikon içermez, su bazlıdır.

Uygulama Talimatları: 

100 ml aerosol kutuda sunulan ürünün kullanım şekli son derece kolaydır. Kullanmadan önce kutu iyice çalkalanır. Aracın kliması kapatılıp, havalandırma iç sirkülasyon konumuna getirilir. Fan en soğuk ayarda ve maksimum seviyede çalıştırılır. Sprey kutusu araç içinde merkezi bir noktaya yerleştirildikten sonra püskürtme düğmesine basılır. Kutu içeriği birkaç saniye içinde kendi kendine tamamen boşalır. Uygulama sırasında yaklaşık 10 dk. kapılar kapalı tutulur. İşlem tamamlandıktan sonra araç içi iyice havalandırılır.

Ambalaj: 

Ürün 100ml'lik orijinal aerosol ambalajındadır.