Otomobil AksesuarlarıWÜRTHWürth Motor Temizleme Spreyi 500ml
Otomobil AksesuarlarıWÜRTHWürth Motor Temizleme Spreyi 500ml
Otomobil AksesuarlarıWÜRTHWürth Motor Temizleme Spreyi 500ml
Otomobil AksesuarlarıWÜRTHWürth Motor Temizleme Spreyi 500ml
Otomobil AksesuarlarıWÜRTHWürth Motor Temizleme Spreyi 500ml
Otomobil AksesuarlarıWÜRTHWürth Motor Temizleme Spreyi 500ml
Otomobil AksesuarlarıWÜRTHWürth Motor Temizleme Spreyi 500ml

Würth Motor Temizleme Spreyi 500ml (TM002850)

Marka : WÜRTH
Fiyat : ₺90,00(KDV Dahil)
Toplam Stok Adedi : 15
Würth Hızlı Motor Temizleyici Parlatıcı Sprey ( 500 ML ) Susuz için satıcı açıklaması
(#684139027)
Belirtilen tüm özellikler bilgilendirme amaçlı olup, farklı nitelikte özellikler olabilir. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz.
Numara Numara Yok
Durum Sıfır
Marka WÜRTH

Würth Motor Temizleyici Sprey 500 ml

Araçların motorları, şanzımanları, şasi ve kaportalarını temizleyen Würth motor temizleyici sprey, farklı kullanım alanlarıyla da dikkat çekiyor. Ürün, araçların parçalarını kusursuz biçimde temizlemenin yanı sıra çim biçme makineleri, elektrikli testereler gibi bahçe hırdavatlarının bakımı ve temizliğinde de büyük katkı sağlıyor. Araç bakımları konusunda dünyanın 1 numaralı markası olan Würth motor temizleyiciyi motorsiklet bakımlarında da güvenle tercih edebilirsiniz. Ürünün içeriğinde, AOX bileşikleri, formaldehit ve halojenli hidrokarbonlar gibi maddeler bulunmuyor.

Fonksiyonel Kullanım Özellikleri

  • Sprey formunda tasarlanmış olan Würth ürün modeli, araç motoru içerisinde ulaşılması en zor olan bölgelere bile rahatlıkla nüfuz edebiliyor.
  • Ürün, temizleme işleminin tamamlanmasının ardından uygulandığı bölgeye kir ve toza karşı koruyuculuk ve parlaklık özellikleri kazandırıyor.
  • Aracınızın adeta kalbi durumunda olan motor ve elektronik parçalar üzerinde de rahatlıkla kullanabileceğiniz Würth motor temizleyici sprey, plastik, kauçuk ve boyalı yüzeyler gibi yumuşak dokulu zeminlere zarar vermeden temizleme ihtiyacını gideriyor.
  • Aracınızı herhangi bir servise götürmenize gerek kalmadan, kolayca temizlemenizi ve bakımını gerçekleştirmenizi sağlayan motor bakım spreyi, bu yönüyle de ekonomik bir kullanım avantajı kazandırıyor.
  • Sprey formundaki güçlü ürün içeriği, hızlı bir biçimde temizleme işlemini gerçekleştirerek zamandan tasarruf etmenizi sağlıyor.

Würth Teknolojisi ile Tanışın

  • Ürün Tipi: Motor Temizleyici
  • Ürün Modeli: Sprey
  • Ürün Hacmi: 500 ml.
  • Uygulama Alanları: Her Türlü Motor Aksamı

Motor Temizliğinde Würth Kalitesi

Tekli ambalajlar halinde satışa sunulan Würth motor temizleyici sprey, 500 ml'lik spreyli teneke kutularda oldukça hafif ve ergonomik bir tasarıma sahip.

Alman Teknolojisi

Adolf Würth tarafından 1945 yılında Almanya'da kurulan Würth markası, dünyadaki en büyük 500 şirket sıralamasında ilk 100 arasında bulunuyor. Markanın zengin içerikli ürün yelpazesinde, araç ve motor bakım ürünleri, el aletleri, inşaat malzemeleri, otomotiv parçaları ve teknik kimyasallar gibi birçok farklı ürün çeşidi yer alıyor.

Üstün İçerik, Güçlü Temizlik

Würth motor temizleyici sprey, motor veya makine üzerindeki yağ, gres gibi inatçı kirleri temizlemeye yönelik hızlı ve ekonomik bir çözüm sunar. Aracı ile ilgilenmekten keyif alan, aracının bakımlarını kendi yapan kişilere ve makine temizliğinde etkili bir ürün arayanlara bire birdir. Otomotiv alanında sıklıkla kullanılan ürünün,

Motorlar, şanzımanlar, makineler, şasiler ve kaporta için güçlü temizleyici

tüm motor tipleri için uygulanabilir olma özelliğinin yanı sıra, şanzıman, şasi ve kaporta temizliğini de yapabilmesi, araç onarım ve bakım sektöründe çalışanlar için de geniş kullanım alanı sunuyor.

Ekonomik ve Derinlemesine Temizlik

Würth motor temizleyici sprey, binek araç temizliğinin yanında, motosiklet, çim biçme makinesi ve diğer makineler için de kullanılabiliyor.

Oldukça pratik ve hızlı şekilde uygulanabilen ürün, motor aksamındaki hiçbir parçaya zarar vermeden, ulaşılması en zor bölgelere rahatlıkla ulaşarak, derinlemesine bir temizlik yapma imkânı sunuyor.

Ürün, temizleme işlemine ilave olarak, uygulandığı bölgeye parlak bir görünüm kazandırıyor ve motor üzerinde ekstra koruma sağlıyor.

Ürün, makine ya motor üzerindeki elektronik devrelere zarar vermiyor ve kauçuk, plastik ya da boyalı yüzeylerde aşındırma yapmıyor.

Özel formülü sayesinde ürün, çevreye zarar vermeden makine üzerindeki kalıplaşmış yağları ve yoğun kirleri, emeğinizden ve zamanınızdan çalmadan, bütçeden tasarruf ettirerek, benzersiz şekilde temizliyor.