Otomobil AksesuarlarıWÜRTHWürth Hhs 2000 Yağlama Sprey 500 ml 893103028
Otomobil AksesuarlarıWÜRTHWürth Hhs 2000 Yağlama Sprey 500 ml 893103028
Otomobil AksesuarlarıWÜRTHWürth Hhs 2000 Yağlama Sprey 500 ml 893103028
Otomobil AksesuarlarıWÜRTHWürth Hhs 2000 Yağlama Sprey 500 ml 893103028

Würth Hhs 2000 Yağlama Sprey 500 ml 893103028 (TM005126)

Marka : WÜRTH
Fiyat : ₺365,99(KDV Dahil)
Toplam Stok Adedi : 13
 • Würth Hhs 2000 Yağlama Sprey 500 ml 893103028

 • Würth HHS 2000 Sıvı Gres yağı, her türlü makine aksamında ve dişlilerde kullanılmak üzere geliştirilmiştir. Makinelerin çalışma sistemini düzene sokan ürün, çalışan aksamların sürtünmelerini kolaylaştırarak daha az zarar görmelerini sağlar. Su, seyrek asit ve yüksek basınç gibi durumlara dayanıklılık gösteren Würth HHS 2000 Sıvı Gres yağı, kullanıldığı bölgelerde gerçek temizlik sağlayarak bölgeyi dış etkenlere karşı etkili bir şekilde korur.

  Ürünün İşlevsel Özellikleri

  • Üstün tutunma özelliği sayesinde hareketli parçalardaki aşınma ve sürtünmeyi engeller.
  • Sarımsı bir renge sahip olan ürünün çok iyi bir malzeme uyumu vardır.
  • İçeriğinde silikon, reçine ve asit olmadığı için mekanik aksama zarar vermez.
  • Aracınızdaki yüksek devirli ve hareket halindeki parçalarda bile sıçrama ve akma sorunu yapmaz.
  • Tüm plastik malzemeler ile O ve X ringlere karşı kullanımıma uygun olan ürün boyalı alt zeminlere karşı da nötr özellik taşır.

  Ürün Teknik Özellikleri

  • Miktarı: 500 ml
  • Kullanım Alanı: Makine aksamları ve dişlilerde kullanılır.
  • Kullanım Şekli: Üniversal yağlama işlemleri ve yüksek basınçlı noktalarda kullanıma uygundur.

  Yenilikçi Çözümler Sunan Marka: Würth

  Alman menşeli bir marka olan Würth, profesyonel kullanım için montaj malzemeleri ve bağlantı elemanları üretiminde uzman markalar arasındadır. Kullanıcılarına yenilikçi çözünler sunan marka, 80’den fazla ülkede, 400’den fazla şirketi olan uluslararası bir şirketler grubudur. Yüksek kaliteli ürünleri sektöründe lider konumda olan Würth, 33 bin çalışanı ile faaliyetlerine devam eder.

  Aracınızı Koruyun

  Würth HHS 2000 Sıvı Gres yağı, çok yüksek basınçlara yüksek mukavemet gösterir ve aracınızdaki hareketli parçaların sürtünme dayanıklılığını artırır. Aracınızda olası arızaları geciktirme ve engelleme şansı sunan ürünü güvenle kullanabilirsiniz.

   


  Würth Gres Yağı, makine aksamlarında ve dişlilerde kullanılmakta olan bir yağ türüdür. Makinelerde çalışma sistemini düzene sokar ve çalışan aksamların sürtünmelerini kolaylaştırarak daha az tahribata uğramalarına sağlar.

  Sıvı gresler her türlü dişli, rulman ve kaymalı veya sabit yatakların yağlanması için üretilmiştir. Üstün tutunma özelliği sayesinde bu akşamların üstünde tutunarak hareketli parçalarda sürtünme ve aşınmayı önler. Her türlü su, seyrek asit ve yüksek basınç oluşan durumlara karşı dayanıklıdır.

  Würth Sıvı gres ile parçaların birbirine uyumu sağlanır ve parça yatakları dengede tutularak birbirleri arasında yer edinir ve bu sayede daha uzun ömürlü olması ile olumlu etkiler sağlar. Gres yağı çok etkili bir yağ türüdür. Kullanıldığı bölgelerde gerçek temizlik sağlar ve kullanılan bölgenin düzgün yağlanmasından dolayı o bölgenin dış etkenler olan aşırı derecede ki tozlardan, hasarlardan korunmasını sağlayarak etki oluşturur.

 • cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR