ElektrikliSumakSumak Sd4 10 Mt Kablolu Elektromanyetik Dalgıç Pompa
ElektrikliSumakSumak Sd4 10 Mt Kablolu Elektromanyetik Dalgıç Pompa

Sumak Sd4 10 Mt Kablolu Elektromanyetik Dalgıç Pompa (SD4 10 MT)

Marka : Sumak
Fiyat : ₺774,90(KDV Dahil)
Toplam Stok Adedi : 10
* Pompa yukarıdan bir ip yada halat yardımıyla askıya alınmalıdır. Pompa çalışırken yan duvarlara yada zemine değmemelidir. Zemine değen pompa ya pislik tıkamasından yanar yada gövdesi zarar görerek yanar. 
* Pompa asla kablosundan taşınmamalı yada kablosuna güvenilerek kablodan askıya alınmamalıdır. 
* Pompaya bağlanılacak hortumun bükülmeyen tip gırtlak olması tavsiye edilir. Yumuşak hortum kıvrıldığı zaman pompaya zarar vermektedir. 
* Pompa susuz çalıştırılmamalıdır. Kuyunuzda suyun bitme riski varsa kuru çalışmaya karşı emniyetli olan flatörlü dalgıç pompalar kullanılmalıdır. 
* Pompa 45 dakika çalıştırılıp 15 dakika dinlendirilmelidir. 
Bu kurallara uyulduğu durumlarda bu dalgıç size yıllarca hizmet edecektir. Pompanın basmadığı hallerde eğer motor sağlamsa dalgıcınız garanti kapsamında değerlendirilir. Motoru yanık dalgıçlar maalesef garantiye alınamamaktadır. Kullanıcı hatalarından kaynaklanan hatalar, voltajdan kaynaklanan arızalar garantiye girmez. 
Bugüne kadar firmamızdan bu tür ucuz dalgıçları alan hiç kimseden şikayet gelmemiştir. Ürüne güvenimiz tamdır. Ancak ürün diğer dalgıçlarımıza göre daha fazla özen gerektirdiğinden dikkatli kullanımınız önerilir. (hortum katlanması yaşanmamalı, pompa fazla yorulmamalı vs.)