Polisaj MakineleriRtrmaxRtr Max Polisaj Makinası Rtm149
Polisaj MakineleriRtrmaxRtr Max Polisaj Makinası Rtm149

Rtr Max Polisaj Makinası Rtm149 (TM001663)

Marka : Rtrmax
Fiyat : ₺802,00(KDV Dahil)
Toplam Stok Adedi : 7

Ürün Detayları

Rtrmax RTM149 Polisaj Makinesi 1200W 180 MM


Güç Kapasitesi

1200 W güç kapasitesi bulunan Rtrmax Polisaj Makinesi çalışma voltajı bakımından da idealdir. 3,3 kg ağırlığında olan bu makine 230v voltaj ile çalışır. Güç kapasitesinin sağladığı güç ile daha etkili ve daha üstün bir performans sergileyen bu polisaj makinesi çalıştırmaya başladığınız anda kalitesini gösterir.


Devir Hızı

Rtrmax Polisaj Makinesi sahip olduğu devir hızı sayesinde kullanıcılarına hem etkili bir işlem hem de daha pratik ve verimli bir işlem imkanı sunmaktadır. Makinenin sahip olduğu etkileyici devir hızı verimliliği evet gibi şekilde açığa çıkarır. Makinenin devir hızı ise dakikada 600 ila 3700 devir arasıdır.


Hız Ayarlama Özelliği

Polisaj makinesinin özellikleri içerisinde yer alan hız ayarlama özelliği kullanıcıların daha kapsamlı ve daha detaylı bir çalışma yürütebilmesine olanak tanır. Hız ayarlama özelliğinden yapacağınız işe göre en ideal hız seçeneğini belirleyerek daha kaliteli sonuçlar almanız mümkün olabilir.Kömür Değişimi

Makinenin değiştirme işlemi basit bir şekilde gerçekleşir. Kullanıcılar en pratik şekilde kömür değişimini sağlayarak bu esnada yorulmadan değişim işlemini tamamlayabilir ve hem daha hızlı değişim sağladığı için zamandan tasarruf sağlar hem de değişimin işleminin basit bir şekilde gerçekleşmesinden dolayı güç kaybetmez.


Ayarlanabilir Tutma Kolu

Rtrmax Polisaj Makinesi önünde bulunan ayarlanabilir tutma kolu sayesinde kullanıcılar kendilerince belirledikleri ayarlama ile birlikte daha konforlu bir çalışma suresi geçirebilir.


Güvenlik

Kullanıcıların güvenliğinin sağlanması adına makinede emniyetli butonu bulunur.