Cila & Vernik POLİSANPolisan Dekoratif Yarı Mat Ceviz 2.5 Lt
Cila & Vernik POLİSANPolisan Dekoratif Yarı Mat Ceviz 2.5 Lt

Polisan Dekoratif Yarı Mat Ceviz 2.5 Lt (TM018074)

Marka : POLİSAN
Fiyat : ₺307,80(KDV Dahil)
Toplam Stok Adedi : 10
  • Politex dekoratif mat alkid bağlayıcı esaslı, yarı şeffaf, mat görünümlü ahşap verniğidir. Ç ve dış tüm ahşap yüzeylerde dekoratif amaçla kullanılan, kolay emilen yapısı ve formülündeki özel katkı maddeleri sayesinde ahşaba derinlemesine işleyen mat verniktir. Üzerine her türlü mobilya verniği uygulanabilir. Yüzey hazırlığı ve uygulama şekli: Ahşap yüzeyler yağ, kir ve tozdan arındırılmalı, budaklar polisel selülozik tiner ile temizlenmelidir. Katlar arasında 12 saat beklenerek 2 kat olarak uygulanır. I?Nceltme / karışım oranı: Kullanıma hazırdır. Boyanabilen (kaplanabilen) alan: Ahşabın cinsine bağlı olarak tek katta 8-12 m²/l. Kuruma süresi: 20°c sıcaklıkta, %50 bağıl nem oranında dokunma kurumasını yaklaşık 1-3 saatte
  • tam kurumasını 12 saatte tamamlar. Önerilen uygulama aparatları: Fırça, rulo veya uygun emici sistemli tabanca.
  • Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
  • Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır.
  • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
  • Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.