El tipi TaşlamalarMAX EXTRAMax Extra Mx8117 Avuç Taşlama 115 Mm
El tipi TaşlamalarMAX EXTRAMax Extra Mx8117 Avuç Taşlama 115 Mm

Max Extra Mx8117 Avuç Taşlama 115 Mm (TM020536)

Marka : MAX EXTRA
Fiyat : ₺329,90(KDV Dahil)
Toplam Stok Adedi : 46

Ürün Detayları

MaxExtra MX8117 650 W 115 MM Avuç Taşlama Makinesi


Kolay Kullanılabilir

Taşlama, parlatma ve kesim işlemlerinde tek elle kolay kullanım imkanı sunan ergonomide üretilmiştir. Zorlu yüzeylerde avuç içi acıtmayan ergonomiye ve kullanımını daha güvenilir hale getirmek için kaymaz yapıya sahiptir.


Taşlamada Hız

Metal, taş ve granit gibi en sert yüzeylerde bile hızlı çalışma kapasiteyle kolaylık sağlar. Dakikada 12000 devir gücüyle çalışır. Bu sayede taşlama işlemleri kusursuz yapıda ve ideal hızda gerçekleşir.


İdeal Disk Çapı

Zorlu taşlar üzerinde kesintisiz kullanım imkanı sunar. Güçlü taşlama performansıyla hobi olarak yapılan taşlama işlemlerini bile daha profesyonel hale gelir. 115 mm’lik disk çapıyla yüzeylerde etkili olur.Güçlü Çalışma Özellikleri

Özellikle hobi amaçlı kullanımlar için son derece ideal olan 115 mm’lik avuç taşlama makinesi, 650 Wattlık güçte çalışır. Elektrikli kullanım özelliğinde olan makine, güçlü çalışma performansıyla hızlı ve etkili sonuçlar sunar.


Dayanıklı Malzeme Yapısı

Ana gövdesi, disk yapısı ve diğer tüm iç aksamı kaliteli malzemelerden üretilmiştir. Dayanıklı yapısıyla uzun süreli kullanımlar için ideal bir alternatiftir. Güvenilir kullanım özellikleriyle kişisel kullanımlarda rahatlık sağlar.


Ek Tutma Sapı

Uzun süreli çalışmalarda eller arasında efor dengesi sağlamak için et tutma sapı bulunur. Bu sap aracılığıyla iki elli kullanım da gerçekleştirilebilir. Detaylı ve dikkat isteyen taşlama çalışmalarından ek tutma kolundan yararlanarak kusursuz işlemlere imza atılabilir.