BenzinliKaanKaan Il.T-200-B.Pls Pülverizatör
BenzinliKaanKaan Il.T-200-B.Pls Pülverizatör

Kaan Il.T-200-B.Pls Pülverizatör (10.0020)

Marka : Kaan
Fiyat : ₺4.349,84(KDV Dahil)
Toplam Stok Adedi : 0
 
Tanımı Birimi
Depo Hacmi 200 Litre
Depo Tipi Polietilen
Motor 4 Zamanlı
Motor Gücü 7 Hp
Atım Mesafesi 10-12 Metre
Çalıştırma İpli
Yakıt Deposu 3,6 Litre
Pompa Pistonlu FN - 22
Pompa Basınç 40 Bar
Koli 1350X680X700
Ağırlık 68 Kg

Kaan T 200 B Benzinli İlaçlama Makinesi

 

  • Kaan T 200 B Benzinli İlaçlama Makinelerimiz Burdur Organize Sanayı Yerli Olarak İmal Edilmektedir.
  • Kaan T 200 B Benzinli 5.5 Hp Motor Ve Pistonlu Pompa Sahiptir. Kaan Fn-22 Pistonlu Pompa basinci 40 Bar Basınca Kadar İlaçlama İmkanı Sağlamaktadır . Kaan Fn-22 PompaPompamız 100Mt Hortuma Kadar Basınç Kaybı Olmayacak Şeklinde Tasarlanmıştır. Kaan Fn-22 Pompamız Ayrıca Ikı Adet Çıkışa Sahip(Vanalı )  Ve  İlaçlama Esnasında  (Karıştırıcılı ) Tankınızdaki İlaçı Karıştırarak Aynı Yogunlukta İlaç Atmanıza Fayda Sağlar.  Kaan Fn-22 Pompamız Üzerindeki Ayar Kolu Yardımıyla Dilediğiniz Basınç Kademesine Alanılırsınız. Kaan Fn-22 Pompamız Yüksek Basınçlarda Patlamayı Önlemek Tanka Geri Dönüşüm Çıkışına Sahiptir
  • Kaan İlaçlama Makinelerimiz Fabrikamızdaki Bilgisayarlı (Cnc) Boru Bükme Makineleriyle Şase İmalatı YüksekStandartlarımıza Uygun Olarak İmal Edilerek  Toz Boya Tesisimizde  Boya Öncesi Yıkama  Ardından Boyama Ve Fırınla İşlemlerinden Sırasıyla Geçmektedir.
  • Kaan İlaçlama Tanklarımız Fabrikamızda 1. Sınıf Plastik Hammadde Kullanılarak Eksiz Tek Parça Olarak İmal  Edilmesiyle Kırılmaya Çatlamaya Ve Diş Ortamlara  Dayankiliği Polyester Tanklardan  Daha Dayanıklıdır.
  • Kaan Benzinli İlaçlama Makinelerimiz Sırasıyla Üretim İşlemleri Ve Testi Gerçekleşmesiyle Ziraat Mühendislerimiz Son Kontrolleri İle Paketleme İşlemiyle Kullanıca Hazır Hale Gelir.
  • Kaan İlaçlama Makinelerimiz Gıda Tarim Ve Hayvancılık  Bakanlığına Bağlı Tam Test ( Tarım Alet Ve Makine Test Merkez Müdürlüğü) Merkezinden Başarıyla Geçerek Ruhsatlandırılmaktadır Ve Ürünlerimizin Üzerinde Metal Etiketlerle Ruhsat Numarası , Tarihi , İmalat Yılı , Seri Numarası Ve Kare Kodla Çiftçimize Ulaşmaktadır

Kaan İlaçlama Makinelerimiz Bilim Sanayi Ve Teknoloji  Bakanlığınca Yerli Malı Belgesine Sahiptir.