ManuelKaanKaan Il.K.16A İlaçlama Makinası
ManuelKaanKaan Il.K.16A İlaçlama Makinası

Kaan Il.K.16A İlaçlama Makinası (10.0246)

Marka : Kaan
Fiyat : ₺265,76(KDV Dahil)
Toplam Stok Adedi : 493

Kaan K-16A Sırt Tipi Mekanik İlaçlama Makinesi


Farklı Yerlerde Kullanılabilir

Sorun yaşamadan işlerinizi halletmenizi sağlar. Çok rahat bir şekilde kullanılabilen Kaan ilaçlama makinesi sayesinde bahçedeki görevlerinizi daha rahat bir şekilde aradan çıkarırsınız. İlaçlama için istediğiniz kimyasalları tercih edebilirsiniz.


Yeterince Uzun Kol

İlacı güzel bir şekilde yönlendirmenizi sağlayan bir yapısı vardır. Böylece en ücra köşelere bile ilaç gönderebilirsiniz. Bitkilerin köklerini, yapraklarını, çiçeklerini ve diğer kısımlarına ilaç püskürtmeniz mümkündür. Böylece daha verimli çalışırsınız.


Sırtta Taşıma İmkanı

Gerek gördüğünüz zaman tankı sırtınızda taşıyabilirsiniz. Bu sayede tüm işlemi çok daha konforlu bir şekilde aradan çıkarmış olursunuz. Herhangi bir sorun yaşamadan geniş bir alanı ilaçlarsınız.


Kullanılması Çok Basit

Kaan ilaçlama makinesi hem şahsi hem de profesyonel kullanımlara uygundur. Bahçe, tarla ve sera gibi yerlerde işlevsel bir biçimde görev alabilir. Böylece çok rahat bir şekilde tüm bitkiler ilaçtan nasibini alır. Verimli bir mahsul elde etmek için zirai ilaç kullanmak sıkça rastlanılan bir durumdur.


Bitkilerin Sağlığı İçin

Söz konusu tarım olduğunda en sık yaşanılan sorunlardan birisi bitkilerde böceklerin dadanmasıdır. Elde edilecek mahsulü olumsuz yönde etkileyen bu duruma mani olmak için bitkileri nitelikli bir şekilde ilaçlamanız gerekir.


Saklaması Gayet Kolay

Kompakt bir yapısı vardır. Bu sayede hemen her yerde rahatlıkla muhafaza edilebilir. Sorunsuz bir biçimde uzun süre boyunca saklanabilir.