Duş Başlığı & Setleriitimatİtimat Irmak Şofben 10640
Duş Başlığı & Setleriitimatİtimat Irmak Şofben 10640

İtimat Irmak Şofben 10640 (TM015717)

Marka : itimat
Fiyat : ₺345,00(KDV Dahil)
Toplam Stok Adedi : 3

Ürün Detayları

İtimat 10640 Irmak Elektrikli Şofben


Ekonomik Seçeneğiniz İtimat Elektrikli Şofben

Piyasada bulunabilecek en kaliteli malzemeden yapılmış birinci sınıf plastikten yapılmış olan İtimat elektrikli şofben kalitesi ile banyonuza misafir oluyor ve çok yakışıyor. Ekonomik fiyatıyla aile bütçenizi koruyor.


İstenmeyen Fazlalıkta Isınmalara Karşı Koruma

İstenmeyen derecede fazla ısınmış bir şofben, suyun kaynamasına sebep olarak istenmeyen ağır kazalara sebep olabilir. Bu sebeple termostat ayarı düzenlenen elektrikli şofben sizi ve sevdiklerinizi yanmalardan korur.


3 Dereceli Sıcaklık Kontrolü

1, 2 ve 3. Seviyelerde sıcaklık kontrol seviyeleri bulunur. Tek yapmanız gereken istediğiniz sıcaklık seviyesine getirip bir ya da iki dakika beklemektir.


Çift Termostatlı Şofben

Tüp rezistans tipi ile su ısıtma görevini layıkıyla yapar. Çift termostatlı yapısı ile suyunuzun çabuk ısınmasını sağlar. Pratik kullanım ve hızlı kurulumu ile ihtiyaçlarınıza uygun olarak tasarlanmış bir elektrikli şofben olma özelliğini korur.


Çok Alan Kaplamaz

Banyonuz hangi boyutta olursa olsun küçük ve ergonomik boyutları ile duvara monte edilmek suretiyle kullanılır. 8 emniyetli tam güvenlik sunan şofben, banyonuza en uygun şekilde yerleştirilip kolay ve hızlı kullanım sağlar.


Yüksek Enerji Tasarruflu – Bütçenizi Koruyun

A enerji tasarruflu elektrikli şofben cebinize uygun elektrik faturalarının dostudur. Yüksek performans düşük fatura ilkesiyle çalışır. Elektrik tasarrufu yaparak doğayı korur.