Hyundai Turbo 650 Ağaç Kesim Motoru Testere 46 cm Pala
BenzinliHYUNDAIHyundai Turbo 650 Ağaç Kesim Motoru Testere 46 cm Pala

Hyundai Turbo 650 Ağaç Kesim Motoru Testere 46 cm Pala (HMT.750S)

Marka : HYUNDAI
Fiyat : ₺1.508,00(KDV Dahil)
Toplam Stok Adedi : 5
Hyundai Turbo 650 2kW Benzinli Ağaç Kesme Makinası için satıcı açıklaması
(#573747609)
Stoktan Hızlı Gönderi - Kargo Bedava - 2 Yıl Garantili
Belirtilen tüm özellikler bilgilendirme amaçlı olup, farklı nitelikte özellikler olabilir. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz.
Marka
Hyundai
Ürün Tipi
Motorlu Testere
Yakıt Tipi
Benzin
Durum
Yeni
Menşei
Diğer

Hyundai Ağaç Kesim Motoru

 

 

Dünyanın en iyi markalarından biri olan Hyundai, yeni model Hyundai Turbo Motorlu Testereyi sizin için yeniden dizayn etti. ?Hyundai Turbo?, motor performansını %25?e kadar arttırken, çalışma verimini en üst seviyeye taşır. Bu sayede motor sert ve zorlu işlerde dahi gücünü korur ve bayılmaz.

 

 

* Dünyanın önde gelen çelik üreticilerinden olan Hyundai, yeni model testeremizi sizin için 46 cm boyunda Hyundai pala ve Hyundai marka zincir ile donattı.

* 3,25 - 36 diş Hyundai zincir, Hyundai Turbo?ya uyumluluğu ve kalitesi sayesinde testerenizin ömrünü uzatacak. Hyundai Turbo Motorlu testeremiz 52 CC motor hacmi sayesinde en zor işleri kolaylıkla yapmanızı sağlar.

* Yeni nesil özel tasarımı, ergonomik ve dengeli tasarımı sayesinde kesim esnasında kullanıcının konforu en üst seviyede sağlanmıştır.

* Her zaman söylediğimiz gibi Hyundai ezber bozmaya devam ediyor. Zincir koruyucu sayesinde, çalışırken zincirin atmasına ve zincir kopmalara karşı kullanıcının güvenliği en üst düzeydedir.

* Hyundai beklentilerinizi karşılamaya devam ediyor. Hyundai Turbo motorlu testerenin dış yüzeyi her türlü zorlu doğa koşullarına dayanıklı gövde tasarımına sahiptir. Starter kapağı ve Gövde kısmı magnezyum malzemeden yapılmıştır. En zor şartlarda bile sağlamlığını korur...

 

Teknik Özellikler :

 

  • Motor Gücü : 2.8
  • Pala Uzunluğu : 46cm
  • Zincir Ölçüsü : 3.25- 36 Diş
  • Motor Hacmi : 52cc