Elektrikli Mutfak AletleriFAKİRFakir Trınıty Blender Set- Vıolet
Elektrikli Mutfak AletleriFAKİRFakir Trınıty Blender Set- Vıolet
Elektrikli Mutfak AletleriFAKİRFakir Trınıty Blender Set- Vıolet

Fakir Trınıty Blender Set- Vıolet (TM020838)

Marka : FAKİR
Fiyat : ₺406,70(KDV Dahil)
Toplam Stok Adedi : 18
Fakir Trinity Blender Seti

Fakir Trinity Blender Seti, güçlü özellikleri sayesinde yemek yapmayı pratik hale getirir. Büyük bir zaman tasarrufu sağlayarak diğer günlük işlerinize zaman ayırmanızı sağlar. Paslanmaz çelikten üretilen aksesuarlar,kolay temizlenebilir yapıları sayesinde size ekstra bulaşık çıkarmaz. Motorlu gövde haricinde kalan tüm parçaları bulaşık makinesinde güvenle yıkayabilirsiniz. Aynı zamanda aksesuarların paslanmaz çelik sayesinde kullanım ömürleri de artar. Şık tasarımı ve güçlü özellikleri ile size pratiklik kazandırmakla kalmaz aynı zamanda yemek yapmayı daha keyifli hale de getirir.

Fakir Trinity Blender Seti ile Pratik ve Lezzetli Yemekler

Tek bir set ile hem doğrama hem çırpma hem de blender işlemlerini halledebilirsiniz. Ergonomik tasarımı ile kullanım kolaylığı sağlar ve böylece zamandan tasarruf edersiniz. Paslanmaz çelikten üretilen bıçakları ve blender aparatlarının kullanım süresi uzundur. Aynı zamanda kolay temizlenebilir özelliklere sahiptir. Motorlu gövde haricinde tüm aksesuarları bulaşık makinesinde yıkayabilirsiniz. Güçlü motoru ile pek çok yiyecekte sizlere maksimum verim sağlar. Dilediğiniz kıvamı ve sonucu rahatlıkla bu blender seti ile alabilirsiniz. Geniş doğrama kabı haznesi sayesinde tek seferde yeterli ölçüde yiyeceğe işlem uygulayabilirsiniz. Tek tuşla çalışma sayesinde kullanım kolaylığı sağlar.

Güçlü Donanımı Mutfağınıza Getiren Blender

Motor Gücü: 700 Watt Fonksiyonlar: Çırpma, Doğrama, Blender Gövde Malzemesi: Plastik Bıçak Özelliği: Çelik Doğrama Haznesi: Var

Teknolojiyi Evinize Getiren Marka: Fakir

Almanya'da 1933 yılında kurulan Fakir markası kısa süre içerisinde hem kendi ülkesinde hem dünya ülkelerinde sevilen bir marka haline gelmiştir. Geniş Ar-Ge çalışmaları sayesinde kullanıcıların hayatını kolaylaştıran marka, günümüzde yüzlerce ürün ile hizmet vermeye devam etmektedir. Ülkemizde de geldiği ilk günden beri büyük bir beğeni toplamış ve sürekli olarak kullanıcı sayısını arttırmıştır. Günümüzde onlarca ülkeye hizmet vermeye devam etmektedir.

RENK DEĞİŞİKLİK GÖSTEREBİLİR.DETAYLI BİLGİ İÇİN SATICI İLETİŞİME GEÇİNİZ.
700W

PASLANMAZ ÇELİK MİKSER APARATI

PASLANMAZ ÇELİK BLENDER BIÇAKLARI

PLASTİK HAZNE

","mpn": "TM020838","sku": "TM020838","brand": {"@type": "Brand","name": "FAKİR"},"offers": {"@type": "Offer","url": "http://www.ciftciburada.com.tr/fakir-trinity-blender-set--violet-13800","priceCurrency": "try","price": "406.70","itemCondition": "NewCondition","availability": "InStock","seller": {"@type": "Organization","name": "çiftçiburada OnlineTarım Market"}}}