Elektrikli Mutfak AletleriFAKİRFakir Ion Jet Sac Duzlestırıcı
Elektrikli Mutfak AletleriFAKİRFakir Ion Jet Sac Duzlestırıcı
Elektrikli Mutfak AletleriFAKİRFakir Ion Jet Sac Duzlestırıcı
Elektrikli Mutfak AletleriFAKİRFakir Ion Jet Sac Duzlestırıcı

Fakir Ion Jet Sac Duzlestırıcı (TM020857)

Marka : FAKİR
Fiyat : ₺360,70(KDV Dahil)
Toplam Stok Adedi : 7
Fakir Ion Jet İyonlu Seramik Saç Düzleştirici için satıcı açıklaması
 
Belirtilen tüm özellikler bilgilendirme amaçlı olup, farklı nitelikte özellikler olabilir. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz.
Menşei Diğer
Durum Sıfır
Garanti Tipi Distribütör Garantili
Renk Bordo

Fakir Ion Jet Saç Düzleştiricisi

Kişisel bakım aletleri arasında en sık kullanılan ürünlerden biri olan saç düzleştiriciler, tarzınızı yansıtmanıza yardımcı oluyor. Ancak bu ürünleri kullanırken düzleştiricinin kalitesinden emin olmanız gerekiyor. Aksi takdirde saçınızın yıpranma ihtimali ortaya çıkabiliyor. Bu tarz problemler yaşamamanız için Fakir tarafından geliştirilen pek çok düzleştirici modeli bulunuyor. Bu modellerden biri olan Fakir Ion Jet Saç Düzleştiricisi de en çok tercih edilenler arasında yer alıyor. Ürünün sahip olduğu teknolojik özellikler ve malzeme kalitesi saçlarınızı şekillendirirken aynı zamanda korumanızı sağlıyor. Hızlı bir şekilde kullanıma hazır hâle gelen yapısı ise acele işiniz çıksa bile çabucak hazırlanabilmenize imkân tanıyor. Bu sayede Fakir Ion Jet, saçlarını güzelleştirirken saç sağlığına zarar vermek istemeyen herkesi mutlu ediyor.

Fakir Ion Jet Faydalarıyla Saçlarınıza İyi Bakın

  • Bu düzleştirici modelinde kullanılan iyon özelliği ile saçlarınızın daha parlak ve pürüzsüz olması sağlanıyor. Ayrıca saçlarınızın iyon dengesini sağlayan bu özellik, istenmeyen bir durum olan elektriklenmenin önüne geçebilmenize de yardımcı oluyor.
  • Bu düzleştirici modelinde kullanılmak üzere seramikten üretilen levhalar, pürüzsüzlüğüyle saçlarınızı çok daha rahat bir şekilde şekillendirebilmenizi sağlıyor. Ayrıca seramiğin ısının eşit dağılmasını sağlayan yapısı da saçlarınızı yakmamanız için bir önlem işlevi görüyor.

Teknik Özellikler

  • İşlev: Düzleştirme
  • Malzeme: Seramik
  • Maşa Çapı: 27 mm
  • En Düşük Isı (°C): 120
  • En Yüksek Isı (°C): 200