Mobilya & Ev DekorasyonFAKİRFakir Adell Kırmızı Çelik Su Isıtıcısı
Mobilya & Ev DekorasyonFAKİRFakir Adell Kırmızı Çelik Su Isıtıcısı
Mobilya & Ev DekorasyonFAKİRFakir Adell Kırmızı Çelik Su Isıtıcısı
Mobilya & Ev DekorasyonFAKİRFakir Adell Kırmızı Çelik Su Isıtıcısı

Fakir Adell Kırmızı Çelik Su Isıtıcısı (TM020844)

Marka : FAKİR
Fiyat : ₺377,90(KDV Dahil)
Toplam Stok Adedi : 4
Fakir Adell Kırmızı 2200 W 1.7 lt Çelik Kettle için satıcı açıklaması
 
Belirtilen tüm özellikler bilgilendirme amaçlı olup, farklı nitelikte özellikler olabilir. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz.
Durum Sıfır
Garanti Var, Başlamamış

Ürün Detayları

Fakir Adell 1700 ML Paslanmaz Çelik Su Isıtıcı Kettle

 
Geniş Kapasite

Fakir Adell Kettle mutfakların büyük yardımcısı olarak kusursuz bir hizmet sağlar. Kullanıcılar 1.7 litrelik geniş kapasitesi sayesinde su ısıtıcı ile yemeklerini yaparken pratik bir kolaylık gerçekleştirir. Isıtıcı ayrıca 360 derece dönebilen kablosuz kullanıma sahiptir.


Gizli Rezistans

Güçlü yapısı ile dikkatleri çeken su ısıtıcısı gizli rezistans sistemi sayesinde suyu tam kaynama noktasına getirene kadar etkili bir performans sağlar. Su kaynama noktasına geldiği anda ısıtıcı kendini kapatır.


Paslanmaz Çelik

Isıtıcı gövdesi ve içi paslanmaz çelik malzemeden üretilerek uzun süreli kullanım sunar. Daha sağlıklı ve hijyenik bir deneyim yaşanmasına adına tasarlanan çelik yüzey, sudan kaynaklı kireci önlemeye yardımcıdır.


 
Aşırı Isınma Önleme

Isıtıcıda bulunan güçlü rezistans yapısı aşırı ısınma sorunun önüne geçerek kusursuz bir hizmet sağlar. Susuz kalan  kendini otomatik kapatarak ısınma sorununu ortadan kaldırır. Bu sayede güvenli bir deneyim gerçekleşebilir.


Güvenlik Kilidi

Su ısıtıcıda bulunan güvenlik kilidi sayesinde ısınma sırasında taşma veya dökülme sorunları yaşanmaz. Ayrıca ısıtıcı kullanılmadığı zamanlarda kablo saklama yuvası sayesinde görüntü kirliliği oluşturmadan yerden tasarruf sağlar.


Şık Tasarım

Dizaynı ile göz dolduran tasarımı su ısıtıcısının tüm mutfak tipleriyle uyumlu olmasını sağlar. Şık tasarım ayrıca tezgahlarda en az yeri kaplayarak her kullanımda güvenli bir deneyim oluşmasına katkıda bulunur.