BİON KARINCA VE HAMAMBÖCEĞİ YEMİ 6ADET YEM İSTASYONU
boşBionBİON KARINCA VE HAMAMBÖCEĞİ YEMİ 6ADET YEM İSTASYONU

BİON KARINCA VE HAMAMBÖCEĞİ YEMİ 6ADET YEM İSTASYONU (HAS028)

Marka : Bion
Fiyat : ₺12,39(KDV Dahil)
Toplam Stok Adedi : 48
 
BİON HAMAMBÖCEĞİ VE KARINCA TABLETİ - 6 ADET

Ayrıntılar

Kullanıma hazır Bion Böcek Yemi kapalı ve açık alanlarda uygulanabilmek üzere geliştirilmiş, tüm yürüyen haşerelere karşı kesin etkili bir üründür. Kapsül şeklinde üretilen böcek yemi kullanım kolaylığı sağlarken bulunduğu ortamda kalıcı etkiye sahiptir. 
 

Uygulama Alanları

Bion Böcek Yemini ev içinde ve ev dışında haşerelerin bulunduğu tüm alanlarda kullanabilirsiniz.

 

Kullanım Şekli ve Dozu

- Her bir yem tableti 1,5 gr ağırlığındadır ve elle temasın tamamen engellendiği özel yem istasyonlarının içerisinde bulunur. Yem istasyonları; mutfak banyo ve ihtiyaç duyulan diğer noktalara konulur. Tavsiye edilen yerler: Küçük dolaplar, raflar, lavabo, bulaşık makinesi, buzdolapları vb. eşyaların altlarıdır. Yatak odası, oturma odası gibi alanlarda da hamam böcekleri ve karıncalar görülür ise etkili çözüm için konulan yemleme istasyonunun miktarı arttırılır. Etkili mücadele için, mutfak, banyo, çamaşırhane ve duş kabini gibi yerlere her 3 metrekareye 2 adet yemleme istasyonu konulur. Hamamböceği ve karıncaların yoğunluğu çok fazla ise ilave yem istasyonları konulur. Sürekli mücadele için yem istasyonları her 6 ayda bir yenileri ile değiştirilir.

 

ÜRÜNLERİMİZ KONTROL EDİLEREK KARGOYA TESLİM EDİLMEKTEDİR.
KARGO TESLİMATI SIRASINDA ÜRÜNÜ KONTROL EDEREK TESLİM ALINIZ. HASARLI ÜRÜN İSE RAPOR TUTTURARAK FATURASI İLE İADE EDİNİZ.
TESLİMATTAN SONRA HASARLI ÜRÜN TESPİTİNDE İADE KABUL EDİLMEYECEKTİR.