Süpürge & ÜtülerArnicaArnica Et14410 Pika Mor Elektrikli Süpürge 750 W
Süpürge & ÜtülerArnicaArnica Et14410 Pika Mor Elektrikli Süpürge 750 W

Arnica Et14410 Pika Mor Elektrikli Süpürge 750 W (TM002478)

Marka : Arnica
Fiyat : ₺3.860,99(KDV Dahil)
Toplam Stok Adedi : 7

Arnica Et14410 Pika Mor Elektrikli Süpürge 750 W

Gelişmiş Temizlik Kolaylığı

A sınıfı enerji özelliği ile birlikte ergonomik tasarımı ve gelişmiş özellikleri ile zorlu olan temizlik sürecini zahmetsiz bir hale getirerek, kolay ve pratik bir şekilde temizlik yapmanızı sağlar. Özel emiş borusu ile hiçbir tozu kaçırmaz ve böylece her kullanımda en iyi deneyimi yaşamanızı sağlar.

Etkili Performans

Toz torbasız olması sayesinde tozların en iyi şekilde muhafaza edilmesini saplar. Şeffaf yapıda olan toz haznesi böylece açmaya gerek kalmadan dışarıdan da doluluk oranının ne olduğunun anlaşılmasını sağlar. Gereken durumlarda yıkanmaya da olanak veren toz haznesi daha da temiz bir hale gelebilmektedir.


Ergonomik Tasarım

Tüm temizlik ihtiyaçlarınızı gidermek için dar uçlu boru, perde fırçası, koltuk temizleme aracı gibi farklı aparatlara sahiptir ve bu sayede istediğiniz her alandan ve yüzeyden ergonomik tasarımı sayesinde en iyi verimi elde edersiniz.

Derin Yüzeylerde Başarılı Temizlik

Özel başlıkları ve güçlü emiş özelliği ile birlikte özellikle halıların derinliklerinde kalan toz ve kıl gibi parçaların rahatlıkla temizlenmesine imkân verir. Her türlü yüzeyde rahatça hareket eden yapısı tüm bu işlemleri yaparken zorlanmadan yapmanızı mümkün kılar.


Konfor ve Kalite Bir Arada

Tüm özellikleri temizlik işlemlerinin en zahmetsiz şekilde geçmesi için tasarlanmıştır. Teleskobik emiş borusu ile tozlar ve diğer kirler dengeli bir şekilde toz hanesine ulaştırılır.


Tozları Hapseder

Haznede biriken tozları hiçbir koşulda dışarıya vermeyerek özellikle alerjik hassasiyeti olan kullanıcılar için en iyi ve sağlıklı temizlik yapmalarını olanaklı kılar.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR