Elektrikli Mutfak AletleriArnicaArnica Kayzer Ih36090 Su Isıtıcı
Elektrikli Mutfak AletleriArnicaArnica Kayzer Ih36090 Su Isıtıcı
Elektrikli Mutfak AletleriArnicaArnica Kayzer Ih36090 Su Isıtıcı
Elektrikli Mutfak AletleriArnicaArnica Kayzer Ih36090 Su Isıtıcı
Elektrikli Mutfak AletleriArnicaArnica Kayzer Ih36090 Su Isıtıcı

Arnica Kayzer Ih36090 Su Isıtıcı (TM004032)

Marka : Arnica
Fiyat : ₺342,60(KDV Dahil)
Toplam Stok Adedi : 3

Arnica IH36090 Kayzer 1800 W 1.7 lt Çelik Kettle

Şık ve işlevsel tasarımıyla üst seviyede kullanıcı deneyimi vadeden Arnica Kayzer su ıstıcısı kullanıcıların beğenisini kazanır. Hem ev hem de iş yerlerinderahatlıkla kullanılabilen ürün, gün içerisinde sıcak su ihtiyacı için ayırdığınız zamanı önemli ölçüde azaltır.Arnica IH36090 Kayzer Çelik Kettle – Gri hızlı su ısıtabilen, dayanıklı ve işlevsel bir su ısıtıcısı arayanların tüm beklentilerini karşılar.

Arnica Kayzer Su Isıtıcısıyla Rahat ve Güvenli Kullanım

Arnica Kayzer su ısıtıcısı rahat ve güvenli kullanımının yanı sıra şık tasarımıyla da göz doldurur. Geniş su haznesi, ihtiyacınız kadar su ısıtmanıza olanak verir. Cihazın otomatik kapanabilen emniyet sistemi su kaynayınca otomatik olarak durmasını ve buharlaşma sonucu susuz çalışma tehlikesini önler. Modern ve ergonomik tasarımı sayesinde mutfaklarınıza ayrı bir hava katar ve kullanımı kolaydır. Çelik gövdesi dayanıklılığını artırır ve uzun süre kullanılabilir. Ürün hafifliği sayesinde doluyken bile kolaylıkla istenilen yere taşınabilir. Su çıkış ucunun tasarımı, suyu boşaltırken etrafa sıçramasını engeller.

Neden Arnica Kayzer Su Isıtıcısını Tercih Etmelisiniz?

Arnica Kayzer kolay kavranabilen ergonomik bir sap tasarımına sahiptir. Zorlanmadan tutulabilir. Cihaz özel kireç filtresi sayesinde kireçten olumsuz olarak etkilenmez. Ürünün tabanı paslanmazdır. Arnica Kayzer, paslanmaz tabanı üzerinde 360 derece dönebilir. Cihaz hem manuel hem de otomatik olarak kapatılabilir. Ürünün rezistansı kapalıdır, kireçten etkilenmez.

Teknik Özellikler

Güç: 1800 W Su ısıtıcı kapasitesi: 1.7 L Rezistans: Kapalı Renk: Gri Garanti süresi: 36 ay

Arnica Hakkında

Arnica Türkiye’deki lider küçük elektrikli ev aletleri markalarından biridir. Yurt dışında da birçok ülkede yaygın olarak kullanılan marka Ar-Ge başarısını ürün memnuniyetiyle destekler. Arnica satış sonrasında da ürünlerinin arkasındadır. Müşteri hizmetleri her an ürünlerle ilgili sorularınızı yanıtlamaya hazırdır.


Arnica Kayzer 36090 Su Isıtıcısı
Dayanıklı, kullanışlı ve hızlı su ısıtabilen bir kettle modeli arayanlar için ideal seçeneklerden biri olan Arnica Kayzer 36090 Su Isıtıcısı şık tasarımıyla mutfakların ihtiyacını fazlasıyla karşılıyor.

Arnica Kayzer 36090 Su Isıtıcısı ile Pratik Çözümler
Kısa sürede su kaynatabilen güçlü bir mutfak cihazı olan Kayzer 36090 Su Isıtıcı, 1800 Watt enerji ile çalışıyor. 2 litrelik su haznesi kapasitesine sahip modelin, paslanmaz tabanı üzerinde 360 derece dönebilme özelliği bulunuyor. Kolay kavranabilen ergonomik sap tasarımı zorlanmadan tutabilmeye olanak tanıyor.

Güvenli Kullanım Rahatlığı
Özel kireç filtresine sahip olan su ısıtıcı modelinin kapalı (Gizli) rezistansı sudaki kireçten olumsuz etkilenmiyor. Su kaynama noktasına gelince otomatik kapanabilen cihazın emniyet sistemi, haznedeki suyun buharlaşması sonucu oluşabilecek susuz çalışma tehlikesini de önlüyor.

Teknik Özellikleri

1800 W Özel kireç filtresi 360º dönebilme özelliği Maksimum kapasite 1,7 lt Kapalı rezistans Paslanmaz taban Suyun kaynaması ile otomatik kapanma Susuz çalışmayı önleyen emniyet sistemi

","mpn": "TM004032","sku": "TM004032","brand": {"@type": "Brand","name": "Arnica"},"offers": {"@type": "Offer","url": "http://www.ciftciburada.com.tr/arnica-kayzer-ih36090-su-isitici-13816","priceCurrency": "try","price": "342.60","itemCondition": "NewCondition","availability": "InStock","seller": {"@type": "Organization","name": "çiftçiburada OnlineTarım Market"}}}